REZERVACE
DATUM PŘÍJEZDU


POČET NOCÍ:
POČET OSOB:
 
 
DOTAZ/PŘÁNÍ?

 

CENÍK

Cena je stanovena pro 8 osob, maximální kapacita chalupy je 16 osob (14 lůžek a  2 přistýlky). Naplnění ubytovací kapacity není podmínkou, vždy se platí základní cena (8 osob), další osoby se doplácejí dle uvedeného ceníku.

V případě, že se chystáte strávit dovolenou se svým psem či jiným domácím mazlíčkem, je nutné se na tomto předem domluvit s pronajímatelem.

Vinný Domek se pronajímá pouze jako celek s nájemcem je uzavřena nájemní smlouva, kterou se zavazuje k dodržování domovního řádu.Oba tyto dokumenty jsou ke stažení níže.

 

TÝDENÍ POBYT  SO-SO (7NOCÍ)

8 osob 13800 Kč
+1 osoba (max.16osob) 350 Kč a noc

 

VÍKENDOVÝ POBYT PÁ-NE (2NOCI)

8 osob 6000 Kč
+1 osoba (max.16osob) 350 Kč a noc

 

ZVÝHODNĚNÝ POBYT NE-PÁ (5NOCÍ)

8 osob 9999 Kč
+1 osoba (max.16osob) 350 Kč a noc

 

Další možnosti délky pobytu lze domluvit individuálně. Pobyt začíná v 15:00 nástupního dne a je ukončen v 11:00 v den odjezdu. Wifi připojení v celém objektu zdarma. Zvýhodněné pobyty Ne-Pá a víkendové pobyty pouze od 1.října do 1.června.

Uvedená cena nezahrnuje:

  • Poplatek za skutečnou spotřebu elektrické energie – celý objekt -(rozdíl mezi počátečním a konečným stavem na elektroměru – cena za 1 kwh – VT-5 Kč a NT-5 Kč
  • Poplatek obci Mikulov (21 Kč na osobu za noc).
  • ručníky neposkytujeme (lůžkoviny ano)
  • Závěrečný úklid po ukončení pobytu 500 Kč  
  • vratnou zálohu 3500 Kč při příjezdu

Na základě rezervace Vám zašleme závaznou objednávku s podklady pro Vaši platbu, která bude 50% z celkové ceny ubytování ve Vámi objednaném termínu. Zbývajících 50% můžete uhradit bezhotovostně minimálně 7 dní před příjezdem anebo v hotovosti při příjezdu (po dohodě).

V případě storna z Vaší strany Vám zaplacenou zálohu vrátíme, pokud bude rezervace zrušena nejpozději 30 dní před příjezdem.